Kısa Tanıtım Filmleri

 

    Kısa tanıtım videolarımızda okullarımızın hem fiziki donanımını hemde sosyal,kültürel ve sportif faliyetleri ile birlikte akademik başarısını izleyiciye sıkılmadan, akışı bozmadan aktarma işlemini gerçekleştiriyoruz.

    Kısa tanıtım filmlerimiz seslendirmeli ve seslendirmesiz olarak 2 gruba ayrılmakta.

    Seslendirmeli tanıtım filmelerinde bizim çalıştığımız örnek taslaklar üzerinden okul bilgilerini aktardıktan sonra, okulla birlikte istişare ederek seslendirme metni hazırlamaktayız. Hazırlanan metni okula sunduğumuz profesyonel ses örnekleri içinden tercih ettikleri sese stüdyo ortamında metni okutuyoruz ve arka fon müziği eşliğinde dış sesle senkronizeli olarak ve kullandığımız effektlerle görüntüleri montaj yapıyoruz.

    Seslendirme olmayan kısa tanıtım filmlerinde ön plana fon müziği ve görüntü girmektedir. müzik ritimleri ile senkronizeli olarak görüntü ile birlikte yazı ile desteklenmektedir.

    Tanıtım filmlerinde okul ile istişarelerimizi yaptıktan sonra nasıl bir video istenildiğine karar verilir. Çekim için keşif yapılır ve çekim günü belirlenir. Çekime gelmeden önce tarafımızca okulda nasıl bir çekim yapacağımızı, nereleri çekeceğimizi, nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazılı olarak okula bildiririz ve hazırlıkların buna göre yapılmasını sağlarız. Böylece siz de okulda ne yapacağımızı bilir, çekim işlemini kolaylaştırmış oluruz.

Örnek bazı videolarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

 

 

okul, okul tanıtımı, okul tanıtımları, okul kısa tanıtım videoları, kısa okul tanıtımları, okul tanıtım videoları, kocaeli prodüksiyon, kocaeli okul tanıtım, kocaeli kısa okul tanıtım, izmit okul tanıtım, izmit tanıtım videoları, izmit kısa tanıtım filmleri, izmit okul edit, gebze tanıtım filmleri, gebze okul tanıtım, gebze okul tanıtım firmaları, gebze prodüksiyon, gebze okul tanıtım hizmeti, darıca okul tanıtımları, darıca tanıtım hizmeti, darıca okul videoları, çayırova okul tanıtımları, çayırova okul videoları, çayırova okul tanıtım videoları,

Okul Tanıtım Filmi, 360 Sanal Tur